Sansiro Cafe

Hakkımızda

Sansiro Cafe

Restoran şıklığı, cafe rahatlığı…

Sansiro Cafe’de her şey tadında

Ayrıcalıklı tarzıyla kendinden övgüyle söz ettiren Sansiro Cafe, özel lezzetleri ile de konuklarını büyülemeye devam ediyor.

Sansiro Cafe'de, her damak tadına uygun eşsiz lezzetler yer alıyor. Formunu korumak isteyenler için Fit menüler,  çocuklara özel lezzetler, daha genç damak tatları için wrap ve burgerlar, Türk ve dünya mutfağından seçkin örnekler Sansiro Cafe'de sizi bekliyor.

Her köşesi sürprizlerle dolu…

Girişten başlayan sıra dışı dekorasyon sürprizlerle devam ediyor. Ferah ve etkileyici bir salon, dostlarınızla maç izleyebileceğiniz bir TV corner, Sansiro Cafe’de sizi şaşırtacak detaylardan sadece bazıları.

Business Lunch için ideal.

Sansiro Cafe gün ortasında iş temposundan sıyrılıp kendinizi özel hissetmeniz için birebir. Sıcak sohbet, özel servis, benzersiz lezzetler ve doğal içeceklerimizi tattıktan sonra, kendinizi yenilenmiş gibi hissedeceksiniz.

Gelin, Sansiro Cafe’yi keşfedin…

 

Vizyonumuz:
Cafe ve restaurant sektöründe müşteri memnuniyeti ve hijyen kurallarına odaklı hizmet anlayışıyla İstanbul'un ilk akla gelen ve tercih edilen markası olmak. Doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Misyonumuz:
Cafe ve restaurant sektöründe müşterilerimizin beklentilerini; mamüllerimizi her zaman taze, leziz ve hijyen ilkelerine uygun, nitelikli ve güler yüzlü personellerimizin sunumuyla, sürekli ve aşarak karşılamaktır.

Değerlerimiz:
- Kaliteli ve uzman kadro,
- Temiz, hijyenikve güvenilir bir üretim,
- Daima en iyiyi üretme politikası ile en sağlıklı, en kaliteli ve en lezzetli ürünler,
- Taptaze, sımsıcak ürünler,
- Güler yüzlü ve hızlı hizmet.